PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA

Strona w trakcie rekonstrukcji, nie wszystkie elementy mogą działać poprawnie.

1

OGÓLNE ZAŁOŻENIA PROJEKTU

Na pierwszym spotkaniu ustalamy zakres naszej pracy, Państwa oczekiwania, preferencje oraz styl w jakim Państwo najlepiej się czujecie.

 

Uzgadniamy ogólne założenia projektu (styl, materiały, kolorystyka). Następnie przedstawiamy koszt wykonania projektu. W przypadku akceptacji warunków finansowych, podpisujemy umowę o wykonanie projektu oraz prezentujemy pierwsze koncepcje projektowe.

 

Następnie powstaje projekt koncepcyjny uwzględniający wszystkie czynniki realizowanej inwestycji.

 

 

 

Ogolnezalozeniaprojektus

2

PROJEKT KONCEPCYJNY

Projekt ten polega na stworzeniu koncepcji aranżacji, doborze dekoracji dla danego wnętrza i układu wyposażenia wraz z doborem kolorystyki. W tym projekcie ukażemy Państwu podstawową ideę wykonanego przez nas projektu.

 

 

 

Koncepcjas

 

3

DOKUMENTACJA PROJEKTU

Następnym etapem jest wykonanie dokumentacji projektu: dokumentacji technicznej (rzut, przekroje, rozwinięcie ścian), aranżacja meblowa, posadzki, sufity, oświetlenie, gniazda, wyłączniki, przyłącza wodno-kanalizacyjne, wykończenie ścian, opis techniczny, zestawienia materiałowe np. informacje jakiego producenta farby, płytki, armatura i ceramika wraz z ilością i cenami.

 

 

 

Dokumentacjatechnicznas

4

MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE I DODATKI

W trakcie projektu wraz z Państwem wybieramy się do odpowiednich firm i sklepów, aby dobrać materiały wykończeniowe i dodatki.

 

Oferujemy pomoc w zamawianiu asortymentu. Dzięki długoletniej współpracy z dystrybutorami nasza firma posiada upusty, z których mogą Państwo skorzystać. W takim przypadku my zajmujemy się zamówieniem towaru, transportem oraz ewentualnymi reklamacjami.

 

Korzystając z naszej pomocy zyskują Państwo czas i pieniądze.

 

 

 

 

materialy wykonczeniowe i dodatki

5

NADZÓR AUTORSKI/INWESTORSKI

Ostatnim etapem jest nadzór autorski lub inwestorski.

 

Nadzór autorski polega na wizytach pracowników naszej pracowni na miejscu inwestycji i nadzorze wykonywanych prac tak, aby wizja projektowa w pełni znalazła swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.

 

Każdy projekt wyceniamy po zapoznaniu się z zakresem współpracy.

 

 

 

 

nadzorautorskis